Razgovorom i poticajnim pitanjima pokušali smo doznati koliko pčelice poznaju svoj grad. Većina djece nije znala da se naš grad zove Koprivnica već su govorili imena svojih ulica te njih predstavljali kao ime svog grada, međutim na pitanje što sve Koprivnica ima dobile smo pregršt odgovora poput toga da Koprivnica ima : igrališta, parkove, dućane te mnogo kuća. Odlučili smo djeci ponuditi likovnu aktivnost u kojoj su izrađivali svoje kuće. Bojala su tuljce koji su predstavljali kuću te male kartone koji su predstavljali krov. Nakon što se to osušilo lijepili smo prozore i obojane krovove. U četvrtak, na rođendan grada izradili smo čestitke temperom te kolaž papirom. Pjevali smo pjesmu Koprivnica te pogledali edukativni video o Koprivnici . U petak nas je poslužilo lijepo vrijeme pa smo prošetali ulicama našeg grada.

Comments are disabled.