Naše su Pčelice ovih dana postale pravi mali pekari. Usvojile su stihove o pekaru, izradile kolače od spužve, plastelina, manipulirale žitaricama iz senzornih kutija, zamijesile pizzu od kolaža i okušale se u ulozi pekara u oformljenom centru „Pekare“.

Početkom tjedna u posjet nam je stigao i pravi pekar , Ivanov tata, Danijel Č., te su vrtić preplavili neodoljivi mirisi pečenog kruha i drugih pekarskih proizvoda, koje su djeca izradila uz njegovu pomoć. Krajem tjedna imali smo još jedan posjet, i to pravog pizza majstora (Antonio H., Vitov tata). Uz njegovu pomoć i mi smo postali pravi pizza majstori, a pizza koju smo pripremili bila je najbolja koju smo do sad jeli.

Tjedan smo priveli kraj , zajedničkim druženjem u dvorištu uz pečene kestene, na kojem nam se pridružio načelnik općine, gosp. Ivan Derdić.

Comments are disabled.