Nakon fašničkog veselja, u vrtić nam je stiglo malo mirnije razdoblje.

Iako smo još relativno mali i vrijeme Korizme nam je nerazumljivo, ipak smo izradili korizmeni križ koji ćemo postaviti u sobu dnevnog boravka da nas podsjeća na dobra djela i lijepo ponašanje.

Kroz ovaj tjedan kroz raznovrsne aktivnosti upoznali smo GEOMETRIJSKE OBLIKE  -krug, trokut i kvadrat. Oblike smo oponašali pokretom kroz pjesmu HOKI POKI S GEOMETRIJSKIM OBLICIMA, puno smo klasificirali prema boji i obliku, igrali se lutkama, otiskivali ih, rezali i lijepili, izradili vesele likove.

Sredinom tjedna prisustvovali smo dugo očekivanoj predstavi  ČUPKO-IDEMO U ZOOLOŠKI VRT u izvedbi Dječje kazališne scene. Djeca su aktivno sudjelovala u predstavi te uživala u pjesmi i plesu s omiljenim klaunom Čupkom.

Comments are disabled.