Kako se dugo vremena nismo vidjeli, dio Bubamaraca i odgojiteljice su se jako razveselili nakon ponovnog susreta.
Ovaj smo tjedan proveli dosta vremena u prirodi. Šetali smo okolicom vrtića, igrali se na dvorištu i igralištu vrtića na toboganu, klackalicama, vlakiću. Šetali smo i obližnjom livadom gdje smo promatrali poljsko i livadno cvijeće, puhali maslačke i lovili leptire. Putem smo naišli na bager pa su se Bubamarci fotografirali s njime. Kako nas nije bilo dugo vremena, provjerili smo i promatrali kako je naraslo povrće, voće i cvijeće u vrtu našeg vrtića. Stare igračke iz sobe dnevnog boravka nakon dugo vremena postale su opet nove, te su ih se jako zaželjeli. Igrali smo se simboličke igre kuhanja u kuhinji, zatim su Bubamarci slagali slagalice, igrali se u kutku s prijevoznim sredstvima, bebama. Kako se ovaj tjedan 15. svibnja obilježavao Međunarodni dan obitelji, Bubamarci su gledali animirani film “Naše obitelji”, slušali su priču za velike i male o obiteljskoj sreći “Obitelj Jež” i priču “Veliki i mali”, a i naučili su pjesmicu “Mama Kukunka i tata Taranta”. Puno smo razgovarali o tome tko čini obitelj, što sve Bubamarci rade sa svojim roditeljima i koliko ih vole. Tako su pastelama bojali bojanku “Obitelj”. Kako nam je bilo pogledajte u fotogaleriji.

Comments are disabled.