Protekli tjedan je kod Cvjetića bilo pregršt prigodnih aktivnosti vezanih za najljepši dio godine, a to je predbožićno i božićno vrijeme. Slušanjem legende o Sv. Luciji i sijanjem pšenice djeca su početkom tjedna obilježila blagdan Svete Lucije. Pogledala su predstavu “Potraga za kapom Djeda Božićnjaka” koju su za njih izvele odgojiteljice. Uslijedilo je i slikanje s Djedom Božićnjakom te podjela poklončića. Posebnu pažnju i trud djeca su posvetila izradi božićnih kolačića kojima su se i počastila. Sjetila su se svojih najmilijih i izradila im božićnu čestitku, a također i za korisnike Doma za starije i nemoćne koje su na taj način htjela razveseliti i iznenaditi. Odgojiteljice su djecu iznenadile odlaskom do obližnjeg rasadnika gdje su odabrala i kupila božićnu jelku. Jelku su smjestila u sobu dnevnog boravka i okitila je dekoracijama koje su sama izradila. Kakva je atmosfera vladala ovaj tjedan u skupini možete pogledati u našoj fotogaleriji.

Comments are disabled.