Djeca i odgojitelji skupine Ribica i ove godine su obilježili predbožićno doba. Svima najljepše i najradosnije doba godine počeli smo obilježavati izradom adventskog vijenca. Djeca su marljivo bojala svoje vjenčiće, ukrašavala ih raznim papirima u boji te simbolički lijepila četiri adventske svijeće. Likovno su izradila svoju čizmicu za Sv. Nikolu. Svu djecu i ove godine svojim posjetom uveselio je Sv. Nikola. S Nikolom djeca su pjevala i plesala prigodne pjesmice. Ipak najveće zadovoljstvo djeci su bili pokloni koje im je Nikola donio jer su  prethodno marljivo očistila svoje čizmice. Osim posjeta Sv . Nikole djeca su slušala scenski prikaz Nikola i krampus  te su zajednički izradila lik Sv . Nikole. Svakodnevno su slušala prigodne pjesmice i priče koje su im bogatila verbalni izraz. Uz sve to nismo zaboravili ni fizičku aktivnost pa su savladavala poligon prepreka, plesala na pjesmice s pokretima te svakodnevno boravila na svježem zraku. Kako je to bilo pogledajte u našoj foto galeriji.

Comments are disabled.