U sklopu nadolazećeg blagdana Uskrsa, tijekom proteklog tjedna naše su vrtićke skupine sudjelovale na predstavi “Priča o Uskrsnom zecu” koju su odgojiteljice pripremile za djecu. 
Djeca iz skupina Pčelice, Bubamare, Zmajići i Zvjezdice s interesom su pratila predstavu u kojoj se, osim pripovjedača, kao glavni likovi pojavljuju mama zečica i tata zec sa sedam svojih zečića. U nadi da otkriju tko je pravi Uskrsni zec, svaki od njih ima zadatak – odnijeti jaja djeci. I dok šest zečića na svom putu doživljavaju različite pustolovine i ne uspijevaju izvršiti zadatak, na kraju priče pojavljuje se zečić Bjelko koji uspijeva odnijeti jaja djeci, čime potvrđuje da je upravo on pravi Uskrsni zec.
Zajedničkim plesom na kraju predstave dodatno smo se zabavili i razveselili, a naše smo glumce nagradili velikim pljeskom. 
Kako nam je bilo možete pogledati na fotografijama u nastavku. 

Comments are disabled.