Čitav proteklih tjedan Srčeka su provela u pripremi za ljeto. Mnogo smo vremena proveli razgovarajući kako se spremamo na put, što nam je na ljetovanju potrebno, kako se ponašamo za vrijeme trajanja putovanja, a ponovili smo kako se štitimo od ultraljubičastog sunčevog zračenja, uboda insekata i meduzinog dodira. Bez brige, nismo se samo strogo držali suhoparnog učenja, već smo se i dobro zabavili igrama vodom i boraveći na zraku. Voda je nepresušni izvor istraživanja i zabave za djecu pa su tako Srčeka osim prolijevanja, punjenja i pražnjenja istraživala što i kako u vodi tone ili pluta. Kroz različite stolne igre na temu sladoleda učili smo početnu matematiku i ponavljali boje, a da sladoled ne bi bio samo na papiru, kroz simboličku igrom slastičarne svi smo se zasladili.
Srčeka i obitelji, nek  Vam je sretno, zdravo i bezbrižno  ljetovanje!

Comments are disabled.