U okviru projekta „Škole za Afriku“ u kojem sudjelujemo i ove pedagoške godine, vrijedno osmišljavamo edukativne materijale i aktivnosti kojima potičemo svijest djece za druge i drugačije, za poštivanje različitosti te međusobnih odnosa uvažavanja i prihvaćanja.

S obzirom da se 25. svibnja simbolično obilježavao Dan Afrike, bavili smo se aktivnostima unutar projekta. Osim kreativno osmišljenih poticaja za realizaciju planiranih aktivnosti, uključili smo se i u humanitarno prikupljanje sredstava za djecu Madagaskara. Naši Zmajići, Zvjezdice, Cvjetići, Srčeka, Leptirići i Loptice izuzetno su se potrudili u skupljanju donacija i još jednom pokazali veliko srce i humanost.

Izuzetno smo ponosni i na suradnju s roditeljima koji podržavaju ovaj projekt te se još jednom zahvaljujemo svima na prikupljenim sredstvima koja će biti uplaćena UNICEF-u.

Comments are disabled.