U skupini Bubamare proteklih dana sve je bilo u znaku proljeća. Djeca su veselo plesala na razne proljetne pjesmice, slušala su priče „Leptir“, „Medo i visibabe“, „Nezadovoljna bubamara“, gledala i slušala dramatizaciju „Prozorčić u svijet“ i naučila stihove „Mala visibaba“. Od likovnih aktivnosti radila su bubamaru i leptira, kolaž tehnikom izrađivala su visibabu, narcise i tulipane. S obzirom na to da djeca pokazuju sve veći interes za slova ponuđene su im stolno manipulativne igre u kojima su uz fotografije i nazive proljetnica djeca mogla sama pridužiti slova te nizati kamenčiće prateći slova. Radila su grafomotoričke vježbe, igrala igru memory i igre brojevima. Toplo i sunčano vrijeme iskoristili smo i za uočavanje promjena u prirodi i šetnju. Kako je bilo pogledajte u foto galeriji.

Comments are disabled.