Proteklih dana djeca iz skupine Bubamare bavila su se aktivnostima na temu puža. Razgovarala su o pužu, gledala kratke edukativne video zapise o kretanju puža, raznim bojama i oblicima njihovih kućica i njihovim staništima. U vrtićkom dvorištu pronašla su malog puža kojeg su kasnije u sobi proučavala i pokušala nacrtati. Od likovnih aktivnosti bojala su puževe kućice napravljene od izgužvanog papira, sastavljala i ljeplila dijelove puža, izrađivala puževe kućice od plastelina te od stiropora i krpica. Slušala su priče: „Kako je puž stekao kućicu“, „Perdito puž i puž“ , „Puž Lujo“ dok su prije spavanja slušala audio priče „Obitelj puževa“ i „Puž na putovanju“. Kao i obično, djeca su pjevala i plesala na razne tematske pjesmice. Kako je bilo možete pogledati u foto galeriji.

Comments are disabled.