Protekli tjedan u skupini Zvjezdice bilo je vrlo veselo. Djeca su izrađivala božićne čestitke koje su nosila kući svojim obiteljima, a sjetili su se i prijatelja kojih nije bilo u vrtiću pa su i za njih izradili čestitke. Odgojiteljice su razveselile djecu lizalicama. Svakodnevno smo slušali božićne pjesme i priče i s nestrpljenjem očekekivali Badnjak i Božić da nam se rodi Isus. Veselili su se darovima koji će nas dočekati ispod božićnog drvca. Uživali smo u našoj sobi koja je sva okićena i uređena te smo čak i u kupaonicu stavili nekoliko ukrasa. U srijedu su djeca crtala božićno drvce, a njihovim radovima uredili smo prostor vrtića. Prije crtanja smo pročitali priču „Savršeno drvce“ i djeca su uočila poruku priče da ne treba biti najveći nego i da najmanje drvce može biti savršeno. Slušali smo stihove „Božićna čestitka“ i čestitali Božić ravnateljici, pedagoginji, kuharici i tehničkom osoblju.  Sretan Božić svima žele Vam Zvjezdice i njihove odgojiteljice!

Comments are disabled.