Protekli tjedan prošao je u velikom veselju Mišića. Proslavili smo imendan Lucije R., imendan i rođendan Lucije I. te rođendan prijatelja Gabrijela V. Slavljenika i slavljenice razveselili smo pjesmom i plesom, a poklonili smo im i prekrasne crteže za uspomenu. Posebno veselje izazvao je posjet Djeda Božićnjaka koji je iznenadio Mišiće i poklonio im darove Općine Peteranec. Djeca nisu krila svoju sreću i oduševljenje pa su Djedu Božićnjaku otpjevala svoju najdražu pjesmu Zvončići i pozvala ga da nas posjeti i iduće godine. Mišići nisu samo pjevali i plesali. Bili su i vrlo marljivi. U ponedjeljak smo naučili ponešto o sv.Luciji i posadili pšenicu o kojoj svakog dana brinemo i pažljivo zalijevamo. Igrali smo se raznim didaktičkim igrama. Izradili smo i vijenac sv.Lucije, a za svoje obitelji izradili smo ukrase za bor i čestitke. Uživali smo slušajući božićne priče i pjesme, a bojanje, crtanje i rezanje škaricama skoro pa već i savršeno radimo.

Comments are disabled.