Leptiriće je posjetio gradski sodec gosp. Mladen Balaško koji nam je otkrio više o samoj renesansi, njezinim obilježjima, karakteristikama, osobitostima, načinu odijevanja, prehrane. Neka djeca su se odvažila i isprobala šešir koji je nosio gradski sodec. Nastavili smo s izradom rekvizita koje ćemo iskoristiti za nas zajednički igrokaz pod nazivom “Renesansa u Leptirgradu” .
U izradi rekvizita vodili smo se maštom, pokazivali svoju kreativnost i domišljatost.  Svakodnevno smo usvajali stihove i pokrete na pjesmice “Cinguli rajnguli” i “Koprivkov svijet” gdje su djeca pokazala osjećaj za ritam, melodiju. Također smo razvijali govor, jezik i stvaralaštvo kroz uvježbavanje osmišljenog igrokaza. Kako smo proveli zajedničko druženje i osmislili aktivnosti možete pogledati u našoj fotogaleriji.

Comments are disabled.