Tijekom travnja i početkom svibnja Ribice su se bavile radovima u vrtu. Nakon pripreme zemlje u povrtnjaku u povišene gredice smo posijali zelenu salatu, mrkvu, peršin, špinat te posadili krumpir, luk, a kasnije i presadnice rajčice, paprike, krastavaca, kupusa i kelja. Osim povrtnjaka, uredili smo i upotpunili cvjetnjak novim vrstama biljkama. Zahvaljujući dobroj suradnji roditelja posadili smo razne vrste cvijeće koje su nam donosili
roditelji. Ovim aktivnostima poticali smo neposredan odnos djeteta s prirodom i razvijanje svijesti i spoznaja da nam zemlja daje plodove, ali da traži brigu i odgovornost.
Kad god je moguće Ribice odlaze u vrt promatrati napredak biljaka, počupati korov i po potrebi zaliti biljke vodom. Uz puno ljubavi i brige biljke dobro napreduju, te ćemo uskoro moći kušati prve plodove marljivog rada naših Ribica. Ovim putem želimo se zahvaliti roditeljima na dobroj suradnji. Kako su tekli radovi možete pogledati u našoj foto galeriji.

Comments are disabled.