Proteklog tjedna Pčelice su uživale u raznim njima novim aktivnostima u vrtiću. Tako smo im ponudili plastelin za oblikovanje kojim su izrađivali različite oblike pomoću modlica.To im je bio prvi susret s plastelinom u vrtiću. S velikim interesom su pristupili aktivnosti te se dulje vrijeme zadržali na istoj. Osim toga djeci smo ponudili kinetički pjesak, različite posude, oblike i modlice za igru što je također izazvalo veliki interes kod djece. Likovno su se izražavali i koristeći pastele i bojice koje su njima poznato sredstvo izražavanja. Na kraju moramo spomenuti igru koja je nezaobilazna kod Pčelica, no ovog puta malo drugačiju. Na dvorištu vrtića, osim u igri na spravama djeca su uživala u igri lovljenja balona. Tete su pomoću puhalica puhale balone, a Pčelice su ih pokušavale uloviti. Također smo im vani za igru ponudili krede kojima su crtali po pločniku.  Tako smo završili naš “šareni” tjedan.

Comments are disabled.