Protekli tjedan sve nas je iznenadio snijeg kojem smo se svi jako razveselili. Uživali smo u njemu i istraživali ga svim osjetilima. Iako je bilo hladno, svi smo radili grude koje smo kotrljali, a u snijegu smo radili i anđele. Uočili smo i promjene na drveću (led, inje) koje su nas potaknule na neke likovne aktivnosti. Kroz video zapis saznali smo kako nastaju snježne pahuljice i kako one izgledaju. Djeca su bila oduševljena njihovim kristalima. Pošto je bilo hladno svi smo nosili rukavice, kapu i šal. Primjetili smo da mnoga djeca ne znaju sama staviti rukavice pa smo tjedan iskoristili i za vježbanje stavljanja rukavica. Izradili smo mali stalak s kvačicama na koji smo vješali odjeću koju su djeca sama izradila. Radili smo zimsku sliku pomoću otisaka prstiju ,rukavice od otisaka dlanova. Čitali mnoge priče, slikopjesme, pjevali vesele zimske pjesmice za koje su djeca sama izmišljala pokrete. Proslavili smo i dva dječja rođendana.

Comments are disabled.