Za blagdane smo poželjeli snijeg, no nije ga bilo. Odlučili smo ga stvoriti sami kao Elza iz Snježnog kraljevstva. Uzeli smo pjenu, malo boje i našoj sreći nije bilo kraja. Snijega je bilo posvuda.  Od tuljaca i stiropora izradili smo Ledeni dvorac u koji smo smjestili likove iz Snježnog kraljevstva. Kocka pričalica pomogla nam je da ih bolje upoznamo, pa smo izradili i plakat s likovima. Puno smo plesali, vježbali uz jutarnju tjelovježbu, igrali se glazbene stolice…sve uz glazbu iz animiranog filma. Čitali smo priču, listali slikovnice, slagali puzzle, igrali memory, pretvarali se u likove. Uz pomoć plastičnih boca, vode, boje, šljokica, perlica, svega sitnoga što smo pronašli, izradili smo senzorne boce. Proučavali smo kako se voda mijenja dodavanjem boje, kako šljokice padaju i baš nam je bilo zabavno.

Comments are disabled.