Stigao nam je kraj ljeta i s njim početak nove pedagoške godine. Godinu dana smo stariji i više nismo jasličarci, sada smo veliki mlađi vrtićarci. Preselili smo se u novu sobu dnevnoga boravka gdje nas je dočekalo mnoštvo novih i zanimljivih igračaka, centara aktivnosti, ali i novi prijatelji i nova teta. Brzo smo se prilagodili novom okruženju i uzbuđenju nije bilo kraja kada smo vidjeli toliko novih i zanimljivih stvari. Isprobali smo razne didaktičke igračke, složili sve kockice i skuhali mnogo ukusnih jela kojima smo nahranili gladne lutkice i njihove prijatelje plišane igračke. Skupini su se pridružile čak tri nove prijateljice koje smo rado prihvatili i pozvali ih da se igraju s nama. Djevojčice su se lijepo snašle i bez ikakvih problema ili suza ostale su se igrati s nama. Kako nam je tjedan izgledao pogledajte u fotogaleriji.

 

Comments are disabled.