Srčeka su se protekli tjedan ponovno okupila u našem vrtiću nakon duge pauze, a  sreća i uzbuđenje osjećali su se tijekom čitavog tjedna. Djeca su se bavila prometom, prometnim pravilima, vrstama prometa te razmišljala o sigurnosti  djece u prometu. Crtali smo promet na putu od vrtića do kuće, igrali se s društvenim i stolnim igrama na ovu temu, slušali pjesme i stihove. Djeca su prometne znakove opisivala, imenovala, zaključivala na temelju simbola, klasificirala po bojama, važnosti i obliku, igrala su se kartama sa znakovima te izrađivala svoje modele prometnih znakova. Slušali smo i pjevali pjesmu o prometu te pričali o sigurnosti djece u prometu ( pješaci,vbiciklisti,vzaštitna kaciga,vpravila,vautosjedalice i dr.) te čitali slikovnice na ovu temu. Kroz fotografije pogledajte kako nam je bilo zabavno.

 

Comments are disabled.