Srčeka su se nakon kraće ljetne stanke ponovno okupila u našem vrtiću. Razgovarali smo i izmjenjivali iskustva o ljetovanju- tko je gdje bio i radio za vrijeme trajanja godišnjeg odmora. Promatrali smo i mirisali grančice mediteranskog bilja- lovora, ružmarina i masline te razgovarali o njihovoj primjeni u kulinarstvu, proizvodnji mirisa i slično. Srčeka su primijetila da su neka djeca narasla pa smo se poslužili metrom, visinomjerom i antropometrijskim mjerenjima od lipnja da to provjerimo i usporedimo. Razgovarali smo o početku nove pedagoške godine te organizaciji sobe dnevnog boravka i centara aktivnosti, a djeca su se i fotografirala kako bi odgojiteljice izradile nove oznake za garderobne ormariće. Srčeka željno iščekuju naredni tjedan i nove prijatelje da im se pridruže u vrtiću.

Comments are disabled.