Protekli tjedan Srčeka su se bavila godišnjim dobima, točnije s jeseni. Razgovarali smo o promjenama u prirodi, zapisivali i crtali iste te što ljudi u jesen rade i kako se ptice spremaju na jug. Srčeka su izradila mnoštvo likovnih radova -skulptura, crteža, slika i modela kojima smo uređivali  našu sobu, hodnik, garderobu i ulaz u vrtić tako da  sada naš interijer krasi jesenski spektar motiva i boja. Također smo gledali video snimke šume u jesen, pjevali pjesme na temu jeseni, slušali Vivaldijevu “Jesen” te se uz nju razgibavali. Igrali smo društvene igre na temu jeseni, povezivali sjenu i jesenski plod, brojali jesensko lišće i pridruživali broj. Kroz cijeli tjedan slušali smo priču Ježurka ježić te smo je cijeli tjedan analizirali- poantu, karakterizaciju likova ,ilustracije, biljke i životinje koje žive u šumi.

Comments are disabled.