Početak 2022. godine posebnim nam je učinio dolazak još jedne malene Točkice – Anastazije, koja nam je u našu skupinu unijela puno topline i radosti.

Tjedan smo proveli u veselom raspoloženju, pa smo tako zaplesali uz pjesmu “Kad si sretan”, a još više se razgibali pokretima uz pjesmu “Glava, ramena, koljena i stopala” te smo bili spremni i za poligon prepreka. Penjali smo se, spuštali i puzali po spužvama savladavajući postavljene prepreke.

Prisjetili smo se i didaktičkih igara – snjegovića, koje su nam ponovno privukle pozornost. Uživali smo i u vremenu koje smo proveli gledajući animirani film “Oblutak i zimski festival”, kao i slušajući priču “Zimska potraga”. Također, vrlo zanimljiv i zabavan bio nam je i igrokaz “Iskra i jednorog” izveden pomoću krpenih lutkica s kojima smo vrlo brzo ušli u interakciju.

Puno slobodnog vremena proveli smo u igri novom igračkom – konjem guralicom, kao i u omiljenom nam bazenu sa šarenim lopticama.

Kako smo započeli godinu pogledajte u našoj fotogaleriji.

Comments are disabled.