U utorak, 13. prosinca najstarija Srčeka, naši predškolarci sudjelovali su u programu “Vidi i klikni” kojeg provodi Hrvatski autoklub s ciljem podizanja svijesti za sigurno i odgovorno sudjelovanje djece u prometu.

Program je namijenjem djeci u dobi 6 do 7 godina koja kroz edukativne materijale i sadržaje nastoje spoznati način i važnost sigurnog prelaska ceste i raskrižja, korištenje nogostupa, upoznavanje prometnih znakova i razviti svijest o pravilnoj i propisnoj vožnji u automobilu, a to je korištenje autosjedalice na zadnjem sjedištu i obavezno vezanje sigurnosnog pojasa.

 Na putu od Rasinje do Koprivnice smo se zabavili, a na edukaciji i vježbama usvojili bitne stavke za sigurno kretanje u prometu, a ovom prilikom se zahvaljujemo DVD Rasinja na prijevozu i vremenu provedenom zajedno.

Comments are disabled.