smart


Jesen nam daruje pregršt prirodnog materijala kojima možemo izrađivati različite likovne aktivnosti. Grančice smo sakupili kako bi izradili šumu. U šumu smo sakupili raznovrsnog lišća i postavili ga u šumu za dolazak šumskog stanovnika koji obožava tepih od lišća. Ježa! Izradili smo ih od krumpira uzgojenih u našem urbanom vrtu i čačkalica, a veća djeca su se okušala u izradi ježa od papira tehnikom savijanja papira u lepezu. Izrađivali smo ljude i od lišća kombiniranom tehnikom list i boja te krune od lišća koje smo sami oslikali.
U suradnji s roditeljima sakupili smo mnoštvo jesenskih plodova koje smo postavili u garderobu i vlakić ispred vrtića. Jesen je ušla u naš vrtić. Razvijali smo glasove Š i Ž kroz pjesmicu “Dragi ježe”, ponavljali stihove “Kruška, jabuka, šljiva”,  naučili pokretne igre “Vjetar ” i “Boc boc iglicama”.
Jesen je svakako stigla u naš vrtić.

Comments are disabled.