Ovaj tjedan protekao je u iščekivanju svetog Nikole. Cijeli smo se tjedan pripremali za njegovu posjetu. Iz priča, slikovnica i ilustracija naučili smo tko je on bio, kakav život je imao te zašto ga štujemo. Mnogo smo razgovarali o nematerijalnim darovima i životnim vrijednostima te marljivo uvježbavali točku za program na nikolinjskoj priredbi u Vatrogasnom domu u Rasinji. Srčeka, Pačići i Zečići na priredbi su pokazali da su odlični recitatori, plesači i pjevači, a sveti ih je Nikola nagradio poklonima. Sveti je Nikola vrlo nepredvidiv: ove je godine djecu iznenadio ne samo na priredbi, kod kuće nego i u vrtiću. Naime, djeca iz sve tri odgojne skupine jako su se iznenadila kada su u vrtiću pronašla pismo svetog Nikole u kojem piše da je svetac jako dirnut njihovim nastupom na priredbi te je svakom djetetu u znak zahvale ostavio još po jedan poklon. Srčeka, Zečići i Pačići ovaj su tjedan definitivno najsretnija djeca na svijetu.

Comments are disabled.