Prvi važan događaj u prosincu, posebno za naše najmlađe, dolazak je sv. Nikole. No, tjedan smo započeli izradom i pečenjem božićnih kolačića za koje smo sakupljali dobrovoljan prilog, a sve je to u svrhu projekta „Škola za Afriku“ u kojem sudjelujemo i ove godine. Loptice su ovaj tjedan posvetile sv. Nikoli, stoga smo razgovarali o tome tko je sv. Nikola zapravo bio i zašto donosi djeci darove. Također jedan od glavnih simbola koji povezujemo uz sv. Nikolu svakako je čizmica koju smo i sami izrađivali i ukrašavali. Sveti Nikola došao je u posjet našem vrtiću i na radost i veselje sve djece donio punu vreću darova, a mi smo mu kao zahvalu pjevali pjesmu „Sveti Niko svijetom šeta“. Uživali smo u zimskim radostima na snijegu, radili anđele, snjegovića i velike grude. Za kraj tjedna imali smo proslavu velikog četvrtog rođendana naše Sare. Uživajte u našoj fotogaleriji!

Comments are disabled.