Tijekom Europskog tjedna mobilnosti u skupini Cvjetići odvijale su se mnogobrojne aktivnosti. 16. rujna predškolci naše skupine zajedno s predškolcima iz skupine Leptirići sudjelovali su u obilježavanju Dana zaštite ozonskog omotača. Tamo su uz animatore od pripremljenog materijala (otpada) izradili robota. Uz Cvjetiće, na aktivnostima su sudjelovala i djeca iz ostalih koprivničkih vrtića te su za svoj trud osvojila zlatne medalje. Cvjetići su također pogledali edukativne video zapise na temu kako možemo zaštititi našu planetu Zemlju. Prošetali su i do gradske tržnice gdje su nas dočekali djelatnici Komunalca te nas okrijepili zdravim obrokom (jabukama i vodom). Cijeli tjedan Cvjetići su marljivo vježbali, razgibavali se te su organizirali natjecanje u vožnji biciklima. Kako su izgledale njihove aktivnosti možete pogledati u foto galeriji.

Comments are disabled.