Povodom obilježavanja 23. “Tjedna mozga” predškolce i polaznike male škole 12. ožujka 2024. posjetila je dr. sc. Sara Trnski Levak. Doktorica Sara Trnski Levak je viši stručni savjetnik na Hrvatskom institutu za istraživanje mozga Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Kroz ppt prezentaciju: “Neuroznanost”- znanost o mozgu djeca su se upoznala s funkcijama, izgledom, dijelovima i važnosti mozga u našem svakodnevnom životu. Nakon predavanja s djecom je provela edukativnu radionicu: “Učimo o mozgu” gdje su djeca kroz igru i zabavu učili o važnosti i značaju mozga. Predavanje i radionica djeci je bila interesantna, pozorno su slušali, postavljali mnogobrojna pitana na koja su dobili mnogo korisnih informacija o mozgu, proširili su svoja znanja o funkcioniranju mozga.

Comments are disabled.