Tjedan zdravlja u Mišićima

Svjetski dan zdravlja Mišići su obilježili upoznavanjem ljudskog tijela i istraživanjem vode koja čini veliki postotak našeg tijela. Započeli smo razgibavanjem, masažom i raznim didaktičkim materijalima kroz koje smo upoznali ljudsko tijelo. Tjelesna aktivnost nas je umorila pa smo popili malo vode koja je najzdravije piće za naš organizam. Slušali smo zvukove vode iz prirode, naučili na koji način treba štedjeti i čuvati vodu te odakle ona dolazi u naše domove gdje u koristimo za razne stvari. Tjedan smo završili istraživanjem što sve tone, a što pluta na vodi. Kroz pokuse zaključili smo da voda nema boje, okusa, mirisa i da poprima oblik posude u koju ju ulijemo. Slijedom toga, ulili smo vodu u razne boce i dodali joj malo boje te smo tako dobili vodeni ksilofon na kojem smo izveli svoju verziju pjesme Kiša pada.