Ovaj tjedan djeca iz skupine Bubamare bavila su se temom To sam ja. Proučavala su fotografije sebe kada su bili mlađi, te kada smo ih fotografirale: uspoređivala su fotografije sebe prije i sada, što im je bilo jako zanimljivo. Proučavala su se u ogledalu, te slušala i gledala slikovnicu “Ogledalce”. Igrala su se stolno – manipulativnim igrama i slagalicama na temu (sastavljanje dijelova tijela djevojčica i dječaka). U likovnim aktivnostima kolaž tehnikom radila su sebe tako da su lijepila dijelove tijela (ruke, noge, tijelo, glava), bojala pastelama obrise dječaka i djevojčice te bojicama bojanke dječaka i djevojčice. Također bojala su temperom sastavljene kućice u koje ćemo staviti njihove fotografije te njima ukrasiti sobu dnevnog boravka. Ona djeca koja nisu imala ispunjene otiske stopala i ruke u razvojnim mapama, bojala su i radila otisak. Bubamarci  su i pjevali pjesmicu “Zove se”, a  kako im je bilo možete vidjeti u fotogaleriji. 

Comments are disabled.