Mjesec studeni Točkice su započele upoznavajući novu odgojiteljicu. Pozitivno su je prihvatili i već prvog tjedna uživali u zajedničkom čitanju priča, razvrstavanju plastičnih kockica prema boji, igri guralicama, kao i lopticama u bazenu.

Sunčan dan vedre su Točkice iskoristile za voćnu užinu na svježem zraku u vrtićkom dvorištu, spuštanje niz tobogane i klackanje na klackalicama, ali i za imitiranje padanja kiše bacanjem otpalog jesenjeg lišća.

Šećer na kraju ovog tjedna bila je Mihaelova rođendanska torta. Uz nju, pjevanje prigodnih rođendanskih pjesama i plesanju sa svojim odgojiteljicama, kao i uz balone kojima smo također imitirali padanje jesenje kiše, Mihaelov smo dan učinili još posebnijim. Od zajedničkih fotografija toga dana odgojiteljice su izradile rođendansku čestitku kojoj se naš slavljenik jako razveselio. Koliko smo uživali u navedenim aktivnostima i rođendanskoj proslavi, možete se uvjeriti pogledate li našu fotogaleriju.

Comments are disabled.