Prethodnog tjedna Točkice su prepoznavale boje i tražile parove istih boja otvarajući prozorčiće didaktičke memory igre, koju su za njih izradile njihove odgojiteljice. Osim toga, bili smo i kreativni pa smo tako spužvom natopljenom bojom otiskivali oblake, a zatim prstićima umočenim u boju naslikali kišne kapljice.

Hodanjem po ravnoj crti razvijali smo održavanje ravnoteže, a u vrtićkom dvorištu posebno smo uživali u traženju loptice sakrivene u otpalom jesenskom lišću.

Svakodnevno smo listali slikovnice, a slušajući priču “Usamljenost” dodatno smo upoznali svoje emocije. Velik dio vremena provodili smo u simboličkoj igri s lutkama u obiteljskom kutiću i u kutiću naše kuhinje, kao i gađajući metu lopticama iste boje u našem bazenu. U fotogaleriji možete vidjeti kako je izgledao naš protekli tjedan.

Comments are disabled.