Točkice su se proteklih dana potpuno prepustile čaroliji blagdanskog ugođaja. Tjedan smo započeli paljenjem treće adventske svijeće tijekom ručka, a okitili smo i naš bor.

Pomoću šljokica izradili smo još predivnih kuglica te okitili još jedno božićno drvce u našoj dnevnoj sobi. Brinuli smo i o našoj posijanoj pšenici zalijevajući je pomoću kapaljke. Uz svakodnevnu slobodnu igru, Točkice su uživale i u didaktičkim umetaljkama u obliku bora i snjegovića. Također, svakodnevno smo slušali prigodne božićne pjesme i priče, a posebno nas je razveselio posjet Djeda Božićnjaka što smo zabilježili zajedničkom fotografijom.

Za kraj tjedna pripremili smo pravo vrtićko kino. U zamračenoj sobi, uz grickalice, pogledali smo animirani film “Zvonko spašava Božić”. Uz sve to, nismo zaboravili  niti na fizičku aktivnost pa smo uz mnogo osmijeha savladali postavljen poligon prepreka, penjali se, spuštali i provlačili, ali i zaplesali uz prigodne pjesme.

Sve to uspjeli smo zabilježiti i fotografijama koje se nalaze u našoj galeriji.

Comments are disabled.