Svakodnevnim uvježbavanjem plesnih koraka uz pjesmu „Hoki-poki“ i šetnjom pomoću užeta do društvenog doma u Drnju, pripremali smo se za završnu svečanost, nakon koje smo uživali u druženju i zabavi na napuhancima u vrtićkom dvorištu.

Pomisao na more i plažu potaknula nas je na gledanje animiranog filma o Spužva Bobu i njegovim prijateljima.

Proširivali smo svoj aktivni rječnik imenovanjem životinja koje žive u moru promatrajući njihove ilustracije na drvenom akvariju i u raznim slikovnicama.

Morski svijet proučavali smo i u improviziranom akvariju s plavo obojenom vodom, a slikovnica „Medo Bruno – moja prva igra pamćenja –  životinje u moru“ te pripadajuća igra memory dodatno je pobudila naš interes za stanovnicima tog vodenog prostranstva.

Također, spajali smo i iste fotografije raznih morskih zvijezda, a novo ponuđena magnetna ploča s olovkom dugo je zadržala našu koncentraciju pa smo pomoću nje stvorili svoja prva kreativna „magnetna“ djela.

Više o našim aktivnostima pogledajte u fotogaleriji.

Comments are disabled.