Protekli tjedan Bubamare su provele iščekujući Uskrs i uskrsnog zeku.  Djeca su tjedan provela izrađujući čestitke za svoje roditelje. U izradu čestitka uložile su mnogo truda tako što su temperom obojale jaje, a piliće su izradile od krep papira i perja, na kraju su sve spojile u jednu „košaricu“ uz pomoć odgojiteljica.  Također, bojale su pisanice od stiropora, lijepile komadiće salveta na predložak pisanice i bojale pisanice flomasterom. Gledale su i slušale dramatizaciju „Jaje i pisanica“ i slušale priču  „O Uskrsnom zecu“.  Posjet uskrsnog zeca najviše je razveselio djecu. On im je podijelio čokoladna jaja, a djeca su zajedno s njim otpjevala pjesmicu o zecu. Ostatak vremena djeca su provela u igri na velikom igralištu vrtića. Kako je bilo možete pogledati u fotogaleriji.  

Comments are disabled.