Blagdani su dio iskustva i odrastanja svakog djeteta. Vrtić njeguje i potiče blagdansko okruženje i ozračje kroz koje djeca zadovoljavaju svoje potrebe. Raznim tematskim slikovnicama poticali smo govorno-jezične vještine. Glazbene aktivnosti su nam dio svakog dana, a u novom periodu smo najviše slušali pjesmice poput “Imali smo pile”, “Zeko hop”… Uživali smo u raznim likovnim aktivnostima. Istraživali smo ljuskice jajeta, razno perje… Odgojiteljice su izradile i razne stolne igre, poput poklapalica i umetaljka koje potiču razvoj koordinacije oka i ruku kao i razvoj preciznosti i operacijskog mišljenja. Najviše im se svidjela “Potraga za uskrsnim čokoladnim jajima”. Obilježili smo i dan planeta Zemlje, istraživačkom aktivnosti “posadili stablo” … Najbolje ćete vidjeti kako je to sve izgledalo u našoj fotogaleriji.

Comments are disabled.