Pčelice su se protekla dva tjedna bavile s aktivnostima na temu Uskrs te su se prisjetile nekih tradicijskih običaja koja se njeguju s naraštaja na naraštaj. Djeca su ukrašavala pisanice na različite načine koristeći tkaninu i stiropor, kredu i ukrasne vrpce pa čak i ljepljivu traku sa šarenim papirima. Prisjetili smo se kako nastaje pile te smo proučavali pero kokoši koja nese jaja. Nakon izrade čestitka i poklona za obitelj, djeca su zajedno sa skupinom Sovice krenula u potragu za sakrivenim čokoladnim jajima u dvorištu koje je izgubio uskršnji zeko. Nakon što su pronašla sva čokoladna jaja posjetila su i predstavu s Uskršnjim zecom. Uz različite grafomotoričke vježbe uvježbavala su svoje vrijedne ruke ali su najviše uživala u boravku na svježem zraku te savladavanju penjalica i tobogana. Kako smo se proveli, pogledajte u fotogaleriji.

Comments are disabled.