Djeca iz skupina Pčelice, Bubamare i Zmajići tijekom proteklih su nekoliko tjedana u suradnji sa svojim odgojiteljicama izrađivala prigodne ukrase povodom uskrsnih blagdana, s ciljem organiziranja i provedbe humanitarne prodaje za djecu Etiopije. Jedna je to od aktivnosti kojima se, u sklopu projekta “Škole za Afriku” nastoji potaknuti svijest o važnosti uvažavanja i tolerancije prema drugima i drugačijima te pomoći djeci u stjecanju osnovnih uvjeta života i školovanja. 
Naš uskrsni štand bio je prepun  raznolikih, kreativno osmišljenih ukrasa, a djeca su s velikim ponosom predstavljala proizvode svojih skupina. 
Željeli bismo se zahvaliti svima koji su posjetili naš štand i dobrovoljnim prilogom pomogli u prikupljanju novčanih sredstava za naše prijatelje u Africi.

 

Comments are disabled.