Marljivo smo se kroz brojne aktivnosti pripremali za nadolazeći blagdan Uskrs. U ponedjeljak nas je tvrtka Paron iznenadila te darivala slatkim paketima. Tijekom cijelog tjedna u skupini je vladalo blagdansko ozračje. Kroz ponuđene aktivnosti nastojalo se djecu poticati na razvoj empatije, međusobnu suradnju i poštivanje te njegovanje prijateljskih odnosa. Izradili smo poklon za naše roditelje “Baby bunny”, čestitku i pisanicu i ukrasili vrečćcu u koju smo sve spakirali. Izradili smo pisanice za natjecateljsku igru ” Čije jaje je jače”. Naučili pjesmu “Bog te ljubi” te smo snimili uskrsnu čestitku. Slušali smo i priče o Uskrsnom zecu. Obojali smo drvena jaja te smo s njima ukrasili gnijezdo ispred Općine. Uskrsni zec nas je iznenadio te nam je u gnijezdu ostavio čokoladna jaja. Kako je to sve izgledalo pogledajte u našoj fotogaleriji.

Comments are disabled.