Loptice su se kroz tjedan pripremale za nadolazeći blagdan Uskrsa. Izrađivali smo razne ukrase, bojali pisanice i samim time stvorili smo blagdansko ozračje u vrtiću. Radosnom raspoloženju pridonijeli smo pjevanjem prigodnih pjesama kao što su „Koka i pilići“, „U šumici zeko”. Djecu je najviše razveselila izrada čestitke za svoje najbliže. Djeca su provodila razne igre sa zadacima, kao što su umetaljke, slagarice i druge razne igre koje potiču spoznajni razvoj. Kreativnost i maštovitost izražavali su kroz razne likovne tehnike i aktivnosti. Kako nam se Uskrs obilježava u proljeće, iskoristili smo lijepo vrijeme te u našem dvorištu istražili i promatrali kako se priroda budi, opipavali smo cvijeće, travu, razne kore drveta, grančice i sve što im se našlo pod rukama! 😊

Loptice i odgojiteljice svima žele Sretan i blagoslovljen Uskrs! 😊

Comments are disabled.