Valentinovo ili Dan zaljubljenih Cvjetići su obilježili nizom prigodnih aktivnosti na temu ljubavi, prijateljstva i zajedništva. Aktivnost koja je izazvala veliki interes djece bila je izrada i ukrašavanje licitarskih srca. Osim toga djeca su svoj doživljaj Valentinova prikazala na kreativan način kroz razne likovne aktivnosti. Crtala su za svoje prijatelje, a te crteže spremila u kuverte koje su stavila u sandučić prijateljstva. Svako dijete imalo je zadatak da umota čokoladu i donese je u vrtić pa smo organizirali tombolu na kojoj su djeca izvlačila čokoladu i pismo tajnog prijatelja. Cijeli tjedan pjevale su se vesele ljubavne pjesme, pričale priče i recitirali stihovi. Najzabavniji dio tjedna bio je kada se održavao “Ples srca”. Dio prošlotjednog ozračja u skupini možete vidjeti u fotogaleriji.

Comments are disabled.