Proslava Valentinova kod Leptirića prošla je u veselju, igri i zabavi. Taj dan djeca su došla u vrtić vrlo uzbuđena jer su znala da ih čeka posebno iznenenađenje: podjela slatkih poklončića koje je svatko donio za svog prijatelja. No prije podjele poklona naučili smo što znači voljeti i biti voljen ali i da ljubav, poštovanje i prijateljstvo treba iskazivati svaki dan. Glazbene stolice, glazbeni kipovi, ples u paru, bojanje srca za stablo Leptirića, čašćenje grickalicama i sokom samo su neke od aktivnosti s kojima su se djeca zabavljala. No na radost svih dogodila su nam se jos dva iznenađenja – nakon roditeljskog dopusta vratila se teta Ines koju su djeca dočekala širokog srca i otvorenih ruku, a drugo iznenađenje su bili kolači koje je u obliku srca ispekla naša vrijedna teta Goga. Svoj djeci i roditeljima želimo da se svaki dan osjećaju voljeni i dobrodošli u naš vrtić Leptirić.

Comments are disabled.