Veljača je mjesec koji je svima dobro poznat kao mjesec ljubavi i pokazivanja te ljubavi drugima pa su proteklog tjedna naši najmlađi razvijali taj osjećaj ljubavi, pripadanja i sigurnosti kroz različite aktivnosti. Promatrali su fotografije simbola srca i Valentinova, zaljubljenih životinja, ali i fotografije samih sebe u situacijama kada je prijatelju bio potreban zagrljaj ili utjeha. Zabavljali su se i plesali uz pjesmice Valentinovo i Kišobran za dvoje, spajali srca istih boja i veličina te pomagali odgojiteljicama u izradi ukrasa za sobu dnevnoga boravka. Za kraj su izradili čestitke za Valentinovo pomoću tuljaca i tempere te izradili drvo prijateljstva otiscima prstiju koje sada krasi sobu dnevnoga boravka. Kako je tjedan izgledao možete pogledati u našoj fotogaleriji.

Comments are disabled.