Najljepša ljubav je ona iz vrtića pa tako smo i mi u našoj skupini obilježili Valentinovo, ovaj put na malo drugačiji način nego što je to bilo prijašnjih godina. Razgovarali smo s djecom o Valentinovu i većina je spomenula da su oni zaljubljeni u nekog. Slušali s smo priču „Vuk koji je tražio ljubav „. Djeca su temperama tapkala po papiru i dobila su obris srca, precrtavala su srca, crtala, ali bojala unutar praznog predloška koji im je služio kao mala pomoć. Radili su srca od slanog tijesta pomoću modlica. Pripremili smo im i različite didaktičke igre gdje su djeca slagali srca po veličini od najmanjeg prema najvećem i obrnuto, slagarice srce gdje su morali složiti srce od dijelova, matematičku igru gdje su spajali srca sa točkicama, a najzanimljivije im je bilo pecanje srca i sortiranje prema boji.  Svima Vama Zvjezdice i njihove odgojiteljice žele Sretno Valentinovo. Kako je to sve izgledalo možete vidjeti u našoj fotogaleriji.

 

Comments are disabled.