Večer matematike se tradicionalno obilježava 2. prosinca, no zbog epidemioloških mjera u vrtiću nismo bili u mogućnosti održati zajedničko druženje djece, roditelja i odgojitelja koji bi se uključili u Večer matematike te smo poslali roditeljima neke primjere na koji način bi oni kod kuće s djecom mogli kroz igru učiti matematiku. Zahvaljujemo svim roditeljima na suradnji, a posebno onima koji su nam slali fotografije i video zapise na koji način su oni kod kuće obilježili Večer matematike. U vrtiću smo Večer matematike organizirali 3. prosinca gdje su djeca imala ponuđene različite poticaje te su kroz igru usvajala brojeve, zbrajanje, oduzimanje, ponovila geometrijske likove i tijela, vježbala koncentraciju, preciznost, finu motoriku,  strpljivost i međusobno surađivala jedna s drugima i dogovarala se. Kako je to izgledalo možete vidjeti u našoj fotogaleriji.

 

Comments are disabled.