Dana 15. listopada Cvjetiće je posjetila gospođa Natalija koja je članica udruge Šinterice dobrog srca. Djeca su zajedno sa svojim roditeljima tijekom protekla dva tjedna donosila hranu za potrebite životinje te su hranu darovala udruzi. Cvjetići su također usvajali navike ponašanja o životinjama. Gospođa Natalija ispričala je djeci da se brine o nezbrinutim životinjama (najviše o psima i mačkama), hrani ih, liječi te poklanja osobama koje žele nove ljubimce. Ispričala im je da se trenutno brine o maloj mački koju jako boli trbuh te da ju liječi tata od dječaka Maksa koji također pomaže Šintericama. Ovim činom, Cvjetići i njihovi roditelji su pokazali da imaju veliko srce te su pomogli nezbrinutim životinjama. Zahvaljujemo gospođi Nataliji i roditeljima te se nadamo nekoj novoj zajedničkoj suradnji. 

Comments are disabled.