Povodom Dječjeg tjedna djeca iz skupine Cvjetići razmišljala su o jednom plemenitom činu – darivanju svoje igračke djetetu koje ih nema. Tako je svako dijete nakon razgovora s odgojiteljima i roditeljima u vrtić donijelo igračku koju će pokloniti djeci. Kada su sakupili igračke, Cvjetići su dana 30. listopada 2019. s veseljem krenuli u šetnju do Crvenog križa gdje su donirali dio igračaka. Djelatnici Crvenog križa su im zahvalili na tom činu te su idućeg dana djeca koja nemaju igračke dobila nove igračke i time se razveselila. Nakon posjete Crvenom križu Cvjetići su također posjetili odjel pedijatrije koprivničke bolnice gdje predškolci pjesmom uveseljavaju bolesnu djecu i osoblje odjela. Djecu su također darivali prigodnim igračkama. Za nagradu, Cvjetići su se počastili keksima, a dobili su i medalje. Ovim činom velika srca malih Cvjetića pokazala su nesebičnost i plemenitost. Hvala svim roditeljima i djeci koja su se odazvala ovoj akciji. 

Comments are disabled.