Povodom Međunarodnog dana sporta, Pčelice su bile tjelesno aktivne tokom tjedna. Pojačano su se bavile tjelesnim aktivnostima, različitim igrama, boravkom na igralištu, šetnjama. Kroz raznovrsne aktivnosti upoznale su razne vrste sportova, potrebne rekvizite za pojedini sport, a u nekima se i okušale, oponašajući pokrete pojedinog sporta ( plivanje, boksanje, tenis ) Izrađivale su lopte, dresove, medalje.

U srijedu, 26. svibnja boravak u dvorani bio je posebniji od ostalih. Naime, pridružio nam se Kajin tata, M.P. koji je po struci fitness trener.  S djecom je realizirao cijeli sat TZK-a, prožet različitim vježbama razgibavanja, poligonom vježbi, različitim zabavnim igrama. Djeci je donio velike fitness lopte koje su im bile posebno zanimljive.

Krajem tjedna razveselio nas je i posjet medicinske sestre Marije, koja nas je mjerila i vagala. Svi smo malo veći i jači  od prošlog mjerenja i vaganja. U galeriji fotografija pogledajte aktivnosti ovog tjedna.

Comments are disabled.