Zmajići su se u proteklom razdoblju bavili proučavanjem vode, njenim svojstvima, agregatnim stanjima, važnosti vode, štednji i onečišćenju. Kroz razne aktivnosti kod djece smo poticali razvoj vizualne percepcije (uočavanje, prepoznavanje, sličnosti, razlike), istraživanje veza i odnosa između pojava, razvoj pamćenja te stjecanje iskustva o uzročno-posljedičnim vezama. Proučavali smo kako nastaje para, led, koje voće sadrži vodu, onečistili smo vodu raznim dodacima (ulje, tinta) kako bi uvidjeli što se događa s biljkama i životinjama te smo također isprobavali koji predmeti plivaju i tonu uz izradu plakata. Osim istraživačkih aktivnosti, bavili smo se i likovnim aktivnostima, prepoznavanjem slova uz prigodne pojmove,  čitali smo priču “Tajne i zgode nestašne vode”, a kako su izgledali naši dani možete vidjeti u foto galeriji.

Comments are disabled.